BiznisWeb
☞ Notifikačné centrum

Zdravíme Vás z BiznisWebu,

prelom mesiacov je pre väčšinu z Vás obdobím, kedy hromadne exportujete objednávky z e-shopu.

Aby bol FLOX rýchlejší, exporty teraz spracováva pomocný server. Export síce možno nedostanete ihneď, ale beh stránok bude svižnejší, čo sa pozitívne odrazí aj na SEO.

Čo sa skrýva pod ikonkou Zvonček?

ako funguje notifikačné centrum v CMS FLOX od BiznisWebu

Notifikačné centrum sa skladá z 3 častí:

Zvonček
S

Zvonček zobrazuje systémové notifikácie ako napr. dokončený import/export (produktov), hromadné operácie (kopírovanie kategórie). Nájdete tu linky na všetky vyexportované súbory, ktoré budete potrebovať napr. do účtovného systému. Na súbor stačí 2x kliknúť, aby sa Vám otvoril a následne cez pravé tlačidlo myši alebo CTRL+S, resp. CMD + S a Uložiť ako si súbor uložíte k sebe do počítača alebo pripojeného externého úložiska (uložte ako textový editor – koncovka .TXT, ak exportujete  objednávky).

 

 

Taška

Nákupná taška Vás informuje o nových či blokovaných objednávkach, vypredaných produktoch, nových komentároch a pod. 

 

 

Koliesko

Ozubené koliesko je súbor notifikácií o naplánovaných a prebiehajúcich úlohách (napr. odosielanie newsletterov, aktualizácie pri napojení na XML dodávateľa či hromadnej akcie s produktmi).

 

 

Výhodu Notifikačného centra je, že si môžete sami vybrať, ktoré upozornenia Vám má zobraziť. V administrácii Vášho webu, v sekcii Nastavenia > Notifikácie > Notifikácie obchodu a stránok nájdete kompletný prehľad.

Veríme, že dnešný newsletter Vám pomohol lepšie sa zorientovať vo funkciách Notifikačného centra.

Ak by ste však mali akékoľvek ďalšie otázky, či nejasnosti, neváhajte nás kontaktovať.

Váš BiznisWeb tím :)

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.