Ako dokáže Váš e-shop zvýšiť predaj

BiznisWeb
testujete: 5 dní ostáva: {$left_days} {if $left_days == "1"}deň{elseif $left_days > 1 && $left_days < 5}dni{else}dní{/if}

Zdravíme Vás {$name},

viete, aké predajné techniky pôsobia pozitívne na rast Vašich objednávok?

Klasické darčeky či darčekové certifikáty zďaleka nie sú všetko.

Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

AKO ZVÝŠIŤ TRŽBY V E-SHOPE

Okrem získavania kvalitných spätných odkazov, registrácie do porovnávačov a ďalších nevyhnutných SEO krokov, nájdete skvelé nástroje aj priamo v administrácii Vášho e-shopu.

Zaujmite pozornosť Vašich návštevníkov hneď na titulnej stránke a ukážte im najkratšiu cestu k tomu, čo hľadajú. Skúste Rozcestník do kategórií produktov. Lepšie tak predáte napr. sezónne produkty. 


Zľavy patria medzi najúčinnejšie spôsoby zvýšenia počtu objednávok. Váš e-shop dokáže nastaviť zľavy na produkty, varianty či kategórie produktov, pre skupinu používateľov, na viac kusov tovaru atď. Nakoniec, presvedčte sa sami.


Vytvorte si vlastný bonusový program a získajte konkurenčnú výhodu. Vďaka benefitom, ktoré Vašim zákazníkom ponúknete, sa k Vám radi znovu vrátia.


Zbieranie a využitie kreditov pri platbe za produkty motivuje Vašich zákazníkov
k ďalším nákupom.

Vyťažte z kreditového systému najviac!
V našom návode
nájdete podrobnosti.

Čo ešte funguje na zvýšenie obratu?

Dajte Vašim zákazníkom vedieť o pripravovanej akcii, výpredaji či zľave! Stačí im poslať newsletter alebo využiť prepojenie e-shopu so SmartMailing.

Poznáte iné funkcie, ktoré dokážu zvýšiť predaj na internete a nenašli ste ich vo Vašom e-shope? Radi ich pridáme na hlasovanie do Knihy prianí, popíšte nám ich do e-mailu.

blok3

Vierka Gimecká, prvá slovenská Jumping® inštruktorka, ktorá predáva vlastnú kolekciu športového oblečenia na

blok3

Slovenský výrobca prírodných štiav, cideru, sušeného ovocia a predajca kompletného sortimentu pre malých i veľkých farmárov z

blok3

Detský bazárik s kvalitným second-hand oblečením a autorskými pelechmi pre domácich miláčikov

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.