BiznisWeb
testujete už: 30 dníostáva: 0 dní

Zdravíme Vás {$name},

dnes je posledný deň Vášho testovania. Najvyšší čas začať naplno využívať Váš vlastný e-shop príp. webstránku a pustiť ju do sveta, medzi Vašich zákazníkov.

Veríme, že ste už nahliadli do redakčného systému Flox a zoznámili sa s jeho prostredím. Tým, že sa v ňom začnete častejšie pohybovať, ľahko si osvojíte aj všetky funkcie, ktoré budete potrebovať. Je navrhnutý tak, aby sa Vám s ním dobre pracovalo.

 

Ste pripravený začať si plniť svoje sny?

Nestíhate už dnes odoslať objednávku? Radi Vám s ňou pomôžeme. Stačí len zaslať Vaše fakturačné údaje, informáciu o verzii balíčka a predplatného.

V prípade, že sa rozhodnete naše služby nevyužiť, o 15 dní bude Váš testovací web automatický zmazaný. Budeme Vám však veľmi vďační, ak vyplníte krátky dotazník. Vaše hodnotenie je pre nás naozaj dôležité. Ďakujeme.

Viete, prečo si BiznisWeb vybralo už viac ako 5000 klientov na svete?

Pretože každý Váš podnet je pre nás novou výzvou. Našim cieľom je redakčný systém pre bežných používateľov ako ste VY. Chceme Vám totiž podnikanie na internete čo najviac uľahčiť, rovnako ako aj online nakupovanie Vašim zákazníkom

Preto má Váš e-shop či web:

jednoduchú a rýchlu administráciu, s ktorou si rýchlo "potykáte",

primeranú cenu – dokonca si sami vyberiete, koľko chcete platiť,

responzívny webdizajn získate mávnutím čarovnej paličky,

vlastnú mobilnú aplikáciu - web máte stále so sebou,

aktualizácie a nové funkcie zdarma.

 

Nech sa rozhodnete akokoľvek, prajeme Vám, aby ste do ďalšej životnej etapy vykročili tou správnou nohou.

Napríklad ako naši klienti:

blok3

1. slovenská Jumping® inštruktorka Vierka Gimecká, ktorá predáva vlastnú kolekciu športového oblečenia na

blok3

Slovenský výrobca prírodných štiav, cideru, sušeného ovocia a predajca kompletného sortimentu pre malých i veľkých farmárov z

blok3

Detský bazárik s kvalitným second-hand oblečením a autorskými pelechmi pre domácich miláčikov

Nám bude obrovskou cťou, ak si nás vyberiete ako partnera pre Vaše podnikanie. Budete spokojný nielen Vy osobne, ale aj Vaši zákazníci :)

Krásny a úspešný deň želá

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.