predfa

BiznisWeb
testujete: 3 dni ostáva: 12 dní

Dobrý deň {$name},

iste nám dáte za pravdu, že platba kartou je v dnešnej rýchlej dobe samozrejmosťou. Zákazníci Vášho e-shopu ocenia platbu online a navyše, Vy máte istotu, že sa Vám nevráti nevyzdvihnutá dobierka.

A práve preto sme pre Vás pripravili špeciálnu akciu - ak do 7 dní objednáte e-shop vo verzii BIZNIS, môžete si vybrať, ktorý z nasledujúcich systémov Vám zdarma aktivujeme.

Ponuka, ktorá sa neopakuje 2x

Obľúbený platobný systém pre platbu kartami. Ušetríte zákazníkom čas zadávaním prevodných príkazov. Vyberte si bezpečné online platby

alebo platobnú bránu pre platbu kartou od TatraBanky:

UPOZORNENIE: jediné, čo k aktivácii budete potrebovať je uzavrieť zmluvu s konkrétnou bankou a do administrácie Vášho e-shopu vyplniť potrebné dáta. Aktivácia jednej z vyššie uvedených online platobných možností nezahŕňa náklady, ktoré si účtujú prevádzkovatelia platobných systémov.

* este domysliet zjednodusenie objednania, zatial je link na obrazek na info@biznisweb.sk (aj povodne mame nech nas kontaktuju), je to zdlhave, nejde to zautomatizovat?

VEDELI STE, ŽE...?

V BiznisWebe máme pre Vás redakčný systém, ktorý šetrí nielen Váš čas, ale hlavne financie. A to všetko aj vďaka Vám, našim klientom a hlasovaniu v Knihe prianí.

Môžete si vybrať až 13 platobných brán, 3 splátkové systémy a napojenie na rôzne účtovné systémy.

Najnovšie pribudlo aj priame napojenie e-shopu na dopravcov

 

Načo chodiť so zásielkami
k dopravcovi, keď môže prísť on
k Vám? Zvoz zásielok objednáte pohodlne priamo v administrácii e-shopu. Jediné, čo ostáva na Vás, je nalepiť štítky na balíčky.

 


GLS

 

Okrem GLS ParcelShop môže byť Váš e-shop napojený na dopravcu GLS. Vyložte si nohy, uvarte si kávičku a pripravte papier do tlačiarne. Po objednaní zvozu si kuriér vyzdvihne balíčky a celý proces expedície sa značne urýchli.


 

Vďaka priamemu napojeniu na Zásielkovňu Vám e-shop automaticky vygeneruje štítky na balíčky a Vy ich len označené doručíte na vybranú pobočku.


 

Objednajte prepravu cez Uloženka, vytlačte štítky a odovzdajte označené balíčky na vybranej adrese zvozu. Jednoduché a rýchle, však?

Ak práve váhate, ktorý balíček si vybrať, možno Vám rozhodovanie uľahčí naša porovnávacia tabuľka alebo Vám radi poradíme aj priamo my.

 

Využite Vašu možnosť hneď teraz a doprajte Vašim zákazníkom online platbu už dnes.

Želáme Vám deň správnych rozhodnutí. 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.