BiznisWeb
testujete: 11 dní ostáva: {$left_days} {if $left_days == "1"}deň{elseif $left_days > 1 && $left_days < 5}dni{else}dní{/if}

Zdravíme Vás {$name},

ako sa Vám darí s prípravou Vašej novej webstránky/e-shopu?

Veríme, že ide všetko hladko, ale ak by ste predsalen potrebovali pomôcť, sme tu pre Vás.

VIETE, PREČO BY STE SO SEO MALI ZAČAŤ UŽ TERAZ?

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) nie je nič, s čím by ste si nevedeli poradiť, no závisí od nej do značnej miery Váš úspech na internete. 

Cieľom SEO je prezentovať vyhľadávačom a Vašim potenciálnym zákazníkom Váš obsah.

SEO u nás nestojí ani cent, stačí si len nájsť čas a zrealizovať nasledujúce kroky. Ideálne je venovať sa im priebežne, už počas tvorby samotného webu. Teda aj v rámci testovacej verzie ;) O to ľahšie Vás neskôr Vaši zákazníci nájdu a oslovia.

Vo Vlastnostiach stránok a kategórií produktov nájdete záložku SEO. Prečítajte si, čo by mala obsahovať, aby Google Vaše produkty či služby našiel.


Kvalitný, vlastný a používateľsky hodnotný obsah, to je to, čo Vaši zákazníci hľadajú. Naučte sa tvoriť obsah, ktorý zaujme aj Google.


Google sa o Vašom webe nedozvie len tak náhodou. Keď už máte pripravený obsah (a prípadne aj vlastnú doménu), môžete sa pustiť do registrácie do vyhľadávačov a porovnávačov.


Vytvorenie Facebook stránky a propagáciu na sociálnych sieťach určite neodkladajte. Je to skvelý nástroj na spoznanie Vašich zákazníkov, ich potrieb, očakávaní a zdieľanie Vašich článkov z blogu alebo noviniek z Vášho webu. 

seo

Viac o SEO nájdete aj na blogu alebo v návodoch.

Radi Vás nasmerujeme a poradíme ako ďalej aj v rámci bezplatnej SEO pohotovosti.

Prajeme Vám príjemný a správne optimalizovaný deň,

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.