Ako na efektívne e-mailové kampane

BiznisWeb
testujete: 3 dni ostáva: {$left_days} {if $left_days == "1"}deň{elseif $left_days > 1 && $left_days < 5}dni{else}dní{/if}

Zdravíme Vás {$name},

vedeli ste, že e-mailová kampaň je jedným z najefektívnejších a pritom najlacnejších marketingových nástrojov?

Len je potrebné zvoliť si vhodný mailingový nástroj, ktorý Vám pomôže odlíšiť a zviditeľniť Vaše newslettre v tej spleti e-mailov, ktoré na zákazníkov čakajú každý deň v inboxe.

Preto máte vo Vašom e-shope k dispozícii 2 e-mailingové platformy MailChimp a SmartEmailing, ktoré Vám pomôžu aj s vyhodnocovaním efektivity e-mailov.

A ak by Vám viac vyhovovalo odosielať e-maily priamo z administrácie Vášho e-shopu, k balíčku BIZNIS môžete mať aj 3.možnosť – blok Newsletter - Novinky e-mailom úplne zadarmo. 

Ponuka, ktorá sa neopakuje 2x

Získajte blok Newsletter - Novinky mailom pre Váš e-shop vo verzii BIZNIS zdarma:

newsletter v e-shope

UPOZORNENIE: nárok na blok Newsletter - Novinky mailom k verzii BIZNIS zdarma máte len v prípade, že objednávku odošlete do 24 hodín od doručenia tohto e-mailu.

V prípade, že akciu nevyužijete, môžete si blok k verzii BIZNIS doobjednať za 6,99 € bez DPH/mesačne.

Dajte svojim zákazníkom v newsletteri najavo, že Vám na nich záleží a pripravte pre nich špeciálnu ponuku, akciu alebo zľavu napríklad aj prostrednícvom bonusového systému.

Je to skvelý spôsob, ako si udržať verných zákazníkov, najmä v dobe, kedy ich od konkurencie delia 2 kliky.

Želáme Vám deň správnych rozhodnutí. 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.