BiznisWeb
✭ INSTA školenie ✭
POzdravu

Pozdravujeme z BiznisWebu,

tohtoročnú sériu školení od Visibility (určenú výhradne pre Vás, našich klientov) sme sa rozhodli odštartovať aktuálne veľmi populárnym školením o Instagrame. 

Instagram totiž nie je len miesto pre vaše zaujímavé produktové fotky či videá zo zákulisia Vašej firmy, ale predovšetkým skvelým predajným kanálom.

27. marca 2018 o 10:00 nás v Trenčíne Ivka Krutková z Visibility naučí, ako využiť Instagram na získanie nových zákazníkov, leadov a followerov. Prezradí overené tipy a triky, ktoré môžete využiť aj pre Vaše kampane či Stories.

Visi školenie pre klientov BiznisWebu - Instagram

⇨ ŠKOLENIE: Ako na Instagram (základy, tipy, triky, kampane)

Na školení sa naučíme ako využiť Instagram pre vaše podnikanie na internete, dozvieme sa, ako získať nových followerov, ako často prispievať a ako na efektívne kampane či Stories. Ukážeme si grafické programy na úpravu fotiek a prípravu postov, možnosti plánovania postov a kritériá, podľa ktorých si vyberiete tých správnych blogerov na promovanie svojej značky.

CENA: 35 € bez DPH

DÁTUM: 27. 3. 2018

ČAS: 10:00 - 13:00

MIESTO: BiznisWeb Trenčín

Počet účastníkov školenia je 10, preto odporúčame rezervovať si svoje miesto vopred.

Tešíme sa na Vás a prajeme príjemný zvyšok dňa.

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.