BiznisWeb
⭆ VISI školenia ⭅

Pozdravujeme Vás z BiznisWebu ツ,

po posledných školeniach od Visibility bol záujem o témy Ako na lepšie SEO, Správa soc. sietí a budovanie značky a Google Ads kampane.

Preto sme so školiteľmi pripravili obsah a rezervovali pre Vás termíny, aby sme cenné know-how stihli načerpať a rovno aj uplatniť ešte pred letnými dovolenkami.

 

Cena za školenie ostáva nezmenená = 45 € bez DPH

Čas školenia = 10:00 - 15:00 (do 14:00 v prípade školenia na správu sociálnych sietí)

Miesto školenia = IRISOFT, s.r.o., Pod Juhom 6477, Trenčín

 

Počet účastníkov je limitovaný, máme kapacitu pre 10 osôb, preto neváhajte a zarezervujte si svoje miesto už dnes ツ.

Príďte sa niečo nové naučiť

školenia pre klientov BiznisWebu od Visibility
Za 

 Termíny školení s Visibility u nás v Trenčíne:

 

Poznáte hlavné piliere úspešných SEO techník? 30. mája 2019 nám ich školiteľ – Jozef Jurík všetky predstaví. Taktiež sa budeme venovať analýze kľúčových slov, zásadám pre úspešný link building, aktuálnym SEO trendom, lokálnemu SEO a ukážeme si, ako správne používať Google Analytics, aby ste vedeli vyhodnotiť efektivitu svojich aktivít. A ako bonus pridáme aj tipy pre rozvoj Vášho podnikania a povieme si, ako pripraviť svoj e-shop či webstránku na hlasové vyhľadávanie.

 

5. 6. 2019 si povieme, ako spravovať úspešnú Facebook stránku či firemný profil na Instagrame a budovať povedomie o svojom brande, zvýšiť engagement Vašich príspevkov a aktivovať IG Shopping. Lukáš Homér a Lucia Víglašová Vám pomôžu s prípravou stratégie pre obe najpopulárnejšie sociálne siete, predstavia nástroje na tvorbu obsahu, ukážu, ako na copywriting a okrem tipov a trikov, ako získať z IG a FB maximum nám prezradia, ako na Social care.

 

Ako využiť potenciál kampaní v Google Ads naplno, aby sa Vám investície niekoľkonásobne vrátili? Matúš Lovás nás 19. 6. 2019 naučí, aké typy a formáty vybrať, ako nastaviť ciele, publiká a ideálny rozpočet, predstaví nám špecializované typy kampaní. Ale pozrieme sa aj na videokampane a lokálne kampane. Taktiež sa naučíme nastaviť dynamický remarketing a zoznámime sa s novinkami a novými metrikami v Google Ads.

Obsah školení sme sa snažili prispôsobiť predovšetkým dopytu od účastníkov posledných školení a ostatných našich klientov, a taktiež časovým možnostiam školiteľov. 

Chceli by ste prísť, ale nenašli ste v popise školenia tému, ktorá Vás zaujíma? Napíšte nám, niečo vymyslíme :)

 

Tešíme sa na Vás.

Váš BiznisWeb tím ❥

 

Upozornenie:

Objednávka školenia je záväzná. Objednaním súhlasíte s Obchodnými podmienkami eventov od Visibility, preto odporúčame preštudovať si ich.

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb in tw yt pi

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.