BiznisWeb
Update FLOX 3 

Dobrý deň prajeme,

ako sme včera avízovali vo FLOX poradni na Facebooku, máme za sebou ďalší pravidelný update FLOX 3. Pozrime sa na to, aké novinky a vylepšenia pribudli aj do Vášho webu.

 

PRIAME NAPOJENIA NA DOPRAVCOV

 

update Flox 3

Rýchlejšie a jednoduchšie nastavenie doručenia a previazania dopravcov a ponúkaných služieb

 

Z priameho napojenia svojho e-shopu na dopravcov GLS, GEIS, DPD, DHL, Zásielkovňu, Uloženku či Slovenskú poštu tak dokážete vyťažiť oveľa viac ako doteraz. Ušetríte si čas strávený dodatočnou úpravou objednávok.

Odporúčame prečítať jednotlivé

ČO TO ZNAMENÁ V PRAXI?

Že môžete využiť aj rôzne doplnkové možnosti, ktoré jednotlivé prepravné spoločnosti ponúkajú. 

Pre konkrétnu dopravu si môžete nadefinovať potrebných dopravcov. Zákazníkovi sa táto možnosť následne zobrazí v objednávkovom formulári. Ak napríklad zákazník kupuje smoothie mixér, pošlete mu ho cez GEIS službu Parcel, ale ak kupuje chladničku, doručíte mu ju cez GEIS službu Cargo. Doteraz ste takéto zásielky museli upravovať manuálne. V rámci priameho napojenia na GEIS sme pridali tiež nastaviteľné telefonické avízo.

Uloženka a Zásielkovňa umožňujú posielať balíčky prostredníctvom externých dopravcov ako Česká pošta, Slovenská pošta alebo DPD Pickup. Doteraz ste mali možnosť posielať zásielky len medzi pobočkami.

Čo sa týka Slovenskej pošty, máte možnosť nastaviť odlišnú adresu pre spätné zaslanie

Do zásielok doplňuje FLOX 3 automaticky hmotnosť vyplnenú v objednávke. Ak nie je vyplnená, predvyplní hodnotu 1 - východzí balík. V zásielkách tiež môžete vyhľadávať podľa mena konkrétneho zákazníka.

ĎALŠIE INOVÁCIE VO FLOX 3

Svižnejšie a rýchlejšie načítanie Vášho webu vďaka novej verzii jQuery.

Máte možnosť nadefinovať si emailové adresy pre zasielanie notifikácií o odoslaných komentároch v bloku Novinky

Upravili, resp. štylisticky učesali sme chybové hlášky o nutnosti prihlásenia, absentujúcich právach používateľa ...:)

Pokiaľ evidujete problémy na webe, odporúčame premazať históriu prehliadača, resp. CTRL+F5, na zariadeniach s iOS Command+R. Ak bude situácia pretrvávať, ozvite sa nám :)

V prípade, že prevádzkujete CZ jazykovú verziu, poteší Vás informácia o možnosti využívania zákazníckych recenzií pre Google Merchant a doplnenie možnosti vloženia pokročilého retargetingového kódu Skliku.

Týmto včerajším updatom sme odštartovali sériu vylaďovania obrázkov, ktoré sú jedným z najviac určujúcich faktorov v Page Insights Score.

Tešíme sa na ďalšie funkcie, ktoré budú súčasťou ďalšieho updatu. O tom, ktoré to budú, rozhodujú Vaše hlasy v Knihe prianí.

Preto nezabúdajte hlasovať :).

Majte pohodový, pestrofarebný jesenný deň,

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.