BiznisWeb
✩ Novinky vo FLOXe 

Dobrý deň Vám prajeme,

po poslednom update, ktorý nám značne skomplikoval problém so servermi, sme podnikli opatrenia, ktoré by mali pomôcť predísť opakovaniu podobnej situácie v budúcnosti.

Nasadili sme nový load balancer s podporou protokolu HTTP/2 a vylepšili cache, vďaka čomu sa znížil nápor na servery a Váš web sa načíta až o 30 % rýchlejšie ako predtým. Všimli ste si?

 

A ako sme v predchádzajúcom newsletteri avízovali, naši programátori majú pripravené aj niektoré z funkcií, za ktoré ste mali možnosť hlasovať.

S dnešným dňom do Vášho webu vytvoreného v CMS FLOX preto pribudli:

update FLOX 3

Najpredávanejšie produkty

Uľahčite svojim zákazníkom rozhodovanie o kúpe a ukážte im najpredávanejšie produkty z konkrétnej kategórie alebo celého e-shopu.

 

Widget Navštívené produkty

Chcete, aby návštevníci Vášho webu videli, ktoré produkty si prezerali naposledy? Pridajte Widget Navštívené produkty.

 

Ako umožniť potenciálnym zákazníkom spýtať sa na doplnkové parametre produktu? Ďalšou z noviniek je možnosť pridania Otázky k produktu

 

Ako v prehľade objednávok rýchlo zistiť, ktoré z nich obsahujú poznámku od klienta či internú poznámku alebo sú oslobodené od DPH? Už ich nemusíte manuálne rozklikávať, stačí si nadefinovať vlastné podmienky pre Značky objednávok. V návode nájdete všetky možnosti.


 

Budeme vďační, ak nám dáte vedieť, ako sa Vám s novými funkciami pracuje.

 

Váš BiznisWeb tím ツ

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.