BiznisWeb
Novinky vo FLOXe

Dobrý deň prajeme z BiznisWebu,

po novinkách z marcového updatu pre Vás máme ďalšiu várku inovácií, ktoré skvele vyniknú aj na Vašom webe ツ. Všetky funkcie sú už aktívne v rámci verzií BIZNIS a PREMIUM.

Nové funkcie vo FLOXe

Aké nové bloky nájdete vo svojom webe?

Informujte svojich zákazníkov o tom, na ktorých sociálnych sieťach Vás nájdu. Prelinkujte ich cez moderné ikonky, napr. v pätičke svojho webu. Viac informácií o tom, ako blok pridať, nájdete v našom FAQ.

 

Ukážte návštevníkom webu benefity nákupu vo Vašom e-shope. Blok Výhody umožňuje, okrem základných ikoniek, pridať aj vlastné obrázky. Doplňte na svoj e-shop top predajné argumenty a konkurenčné výhody a oslovte nových zákazníkov.

 

Produktové zoznamy slúžia prihláseným používateľom na vytvorenie nákupných zoznamov pre neskorší nákup. Používateľ po prihlásení uvidí všetky svoje zoznamy, môže meniť ich názvy, vytvoriť nové, zmazať, pridať všetky produkty do nákupného košíka či zdieľať svoj zoznam s rodinou či priateľmi.

 

Registrovaní zákazníci Vášho e-shopu si po prihlásení môžu pridať obľúbené produkty cez ikonku ❤ v detaile produktu alebo priamo vo výpise produktov danej kategórie.

Premýšľate, ako svojim zákazníkom uľahčiť prezeranie produktov vo Vašom e-shope? Aktivujte si funkciu Odkazy na predchádzajúci a nasledujúci produkt.

 

Budeme radi, ak sa nám vo FLOX poradni pochválite, ako ste nové bloky využili vo svojom webe.

Príjemný zvyšok dňa.

Váš BiznisWeb tím ツ

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb in tw yt pi

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.