BiznisWeb
Notifikačné centrum 

Pozdravujeme z BiznisWebu,

dnes je ten správny deň, aby sme Vás zoznámili s Vašim novým pomocníkom – Notifikačným centrom.

Okrem toho, že výrazne eliminuje záťaž na serveroch, informuje Vás o všetkých prebiehajúcich operáciách/úlohách v e-shope, resp. webstránke.

Prečítajte si, ako notifikačné centrum funguje:

notifikačné centrum

NOTIFIKAČNÉ CENTRUM 

Všetky dôležité systémové upozornenia, nové objednávky, vypredané produkty, dokončený import atď. prehľadne a na 1 mieste. To je jedno z hlavných pozitív notifikačného centra.

Nadefinujte si nové oznamy priamo v administrácii svojho webu. Pripravili sme pre Vás jednoduchý

VÝHODY NOTIFIKAČNÉHO CENTRA

Rýchle načítanie

 

Tzv. produktová cash a cenová úsečka sa načítava oveľa rýchlejšie ako predtým. 

 

Import/Export

 

V nadväznosti na väčší počet kapacitne náročnejších operácií sa už nestane, že po 30 sekundách importovania/exportovania sa operácia nedokončí. 

 

Lepší prehľad

 

O úlohách, ktoré ste zrealizovali aj v minulosti. Notifikačné centrum akceptuje práva, preto má každý superadmin svoje notifikačné centrum.

 

Menšia záťaž

 

Hlavným cieľom notifikačného centra bolo eliminovať záťaž na serveroch. Všetky kapacitne náročné úlohy sa preto zaradia do fronty, ktorú spracúva konkrétny server. 

 

Ďalšie voliteľné upozornenia budeme do notifikačného centra pridávať postupne. Preto, ak by ste mali akýkoľvek tip, oceníme, ak nám ho zašlete na info@biznisweb.sk.

 

Ďakujeme,

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.