BiznisWeb
⭑ Novembrový update 

Dobrý deň prajeme z BiznisWebu,

okrem toho, že neustále usilovne pracujeme na zrýchlení načítania e-shopov a webstránok vytvorených vo FLOX 3, vyvíjame aj jadro nášho redakčného systému na tvorbu e-shopu a webstránky.

Za 2 mesiace od posledného updatu si naši programátori pre Vás pripravili ďalšie vylepšenia a novinky v CMS FLOX 3.

Aké nové funkcie pribudli do Vášho webu?

 
pridanie darčeka k produktom

Pridanie darčeka

Darčeky k produktu sú naviazané na bonusový systém. Na výber máte hneď 3 možnosti pridania darčekov k existujúcim produktom. Ako pridať či odstrániť darček na Vašom e-shope? 

 

Previazanie alternatívnych produktov alebo reverzné nastavenie umožní nastaviť vybraný produkt ako alternatívu ku všetkým jeho existujúcim alternatívam. 

V rámci exportu dát do XML pre Zboží pribudla možnosť odosielať dlhý popis produktu do feedu. 

Doplnili sme identifikátor dopravy pre účtovný systém POHODA.

Pribudla možnosť zmeniť URL identifikátor Vašich článkov/noviniek na blogu.

Na základe dopytu od viacerých klientov využívajúcich napojenie na dopravcov sme dopracovali aj možnosť vyexportovať si údaje o zásielkách

Objednávky

Do CMS FLOX 3 sme tiež pridali skrytú ochranu, ktorá zabráni vzniku duplicitných objednávok.

Moje objednávky

Pribudlo nové tlačidlo na sledovanie objednávky a tlačidlo na Pokračovanie platby priamo v zozname objednávok. Vaši zákazníci tak môžu zaplatiť svoju  objednávku priamo po prihlásení do sekcie Môj účet.

A na záver máme pre Vás ešte 1 bonus ⇢ v prípade záujmu Vám vieme individuálne a zadarmo aktivovať automatické schvaľovanie klientov vo firmách. Stačí nás kontaktovať ツ.

 

Veríme, že uvedené funcie z novembrového updatu pomôžu zvýšiť nielen počet vianočných objednávok, ale aj databázu spokojných zákazníkov Vášho e-shopu.

 

Príjemný zvyšok dňa prajeme.

Váš BiznisWeb tím

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.