BiznisWeb
NEWSLETTER 17.8.2016

Letný update vo Flox 3 prináša ďalšie skvelé funkcie pre Vašu webstránku i e-shop

 
 

Milí naši e-shopári a majitelia webstránok,

ak ste ešte nezačali s prípravami na ďalšiu predajnú sezónu, vedzte, že je najvyšší čas.

Dúfame, že nové funkcie, ktoré s posledným updatom pribudli do Vášho e-shopu či webstránky, splnia svoj účel a pomôžu Vám osloviť čo najviac nových zákazníkov.

Dnes Vám predstavíme len prvé tri z nich, no môžeme Vás ubezpečiť, že v rukáve si ešte nejaké tie esá ukrývame :).

 
 

Ste zvedaví, aké nové funkcie máte vo svojom webe/e-shope?

Každá novinka, ktorá do Flox 3 pribudne, výrazne pomáha zefektívniť Vaše podnikanie na internete, urýchliť spracovanie a expedíciu objednávok a samozrejme aj zlepšiť komunikáciu so zákazníkmi. 

Chystáte letný výpredaj alebo chcete zákazníkov upozorniť na najnovšie kúsky vo Vašom e-shope? Niet lepšej možnosti na upútanie ich pozornosti ako Dynamický banner z produktov. Pusťte sa do práce hoc aj hneď, s našim návodom to zvládnete rýchlo a jednoducho.

Nová možnosť vyzdvihnutia zásielky pre všetkých Vašich zákazníkov, ktorí nemajú radi vyčkávanie na kuriéra. Nastavte vo Vašom e-shope sieť výdajných miest GLS pre zásielky a zákazníci si tak pohodlne vyberú pobočku, ktorá im najviac vyhovuje. Viac informácií nájdete aj v návode.

Miro by mal dorobit zajtra navod, ak nie, pre CZ pojde money s3 a pre SK tagy a znacky v clankoch?

 
 
 
 

 

Veríme, že sme Vás novými funkciami potešili a opäť Vám uľahčili Vaše podnikanie. Budeme radi, ak sa s nami podelíte o Vaše názory a pripomienky. Napíšte nám na info@biznisweb.sk.

Ďakujeme a prajeme krásny a pohodový zvyšok leta.

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.