BiznisWeb
✪ local SEO tipy ✪

Dobrý deň prajeme,

nakoľko je letná predajná sezóna v plnom prúde, pripravili sme pre Vás zopár local SEO tipov, aby ste dokázali osloviť ešte viac zákazníkov v mieste Vášho podnikania.

Ak prevádzkujete kamennú predajňu, servis, alebo o nich len uvažujete, rozhodne odporúčame okrem geografického cielenia využiť aj lokálne médiá, resp. zoznamy firiem, inzertné noviny, Facebook stránku Vášho mesta/obce

Skvelým pomocníkom lokálneho biznisu sú tiež sociálne siete – začnite sledovať stránky iných lokálnych firiem a podnikov na Facebooku, ich profily na Instagrame a lajkovať či komentovať príspevky. Minimálne Vám aktivitu „len“ recipročne vrátia :).

Vhodné je tiež vytvoriť samostatné podstránky optimalizované pre lokálne výsledky.

Na začiatok budete potrebovať pojmy, na ktoré sa v súvislosti s local SEO zameriate, nájdete ich podľa pripraveného návodu

local SEO tipy pre podnikanie na internete

K tejto téme by Vás mohlo zaujímať aj:

Ako získať nových zákazníkov vďaka Google My Business
Zákaznícke recenzie – pomocník local SEO
Local SEO tipy pre začiatočníkov
Lokálne SEO pre ČR a SR
Ako byť prvý na lokálne kľúčové slovo?

 

Ďalším skvelým spôsobom, ako získať nových zákazníkov, je HbbTV reklama. 1.diel si môžete prečítať na blogu o podnikaní na internete.

 

Prajeme Vám príjemný a úspešný zvyšok dňa,

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.