BiznisWeb
Výsledky hlasovania 

Srdečne Vás zdravíme z BiznisWebu ❤,

ako sme v minulotýždňovom newsletteri avízovali, radi by sme Vám predstavili výsledky hlasovania za nové funkcie do CMS FLOX, ktoré prebiehalo v januári 2019.

Hlasovania sa zúčastnilo celkovo 87 z Vás a najviac ste dopytovali nasledovné funkcie:

Funkcie s najväčším počtom hlasov

detail obrázku

 

Skvelá správa pre Vás je, že naši programátori sa hneď pustili do práce. A dokončené už máme napr. Naposledy prezerané produkty.

 

A čoskoro sfinalizujeme aj:

Otázku na produkt.

Možnosť uložiť produkt medzi obľúbené.

Poslať odkaz na produkt e-mailom.

Voliteľnú ikonku na upozornenie.

A to zďaleka nie je všetko :).

 

Testujeme protokol HTTP 2, na ktorom weby fičia jedna radosť. 

Okrem rýchlosti je ďalšou výhodou napríklad aj komprimácia hlavičiek a prenášaných cookies alebo prioritizácia, vďaka ktorej môžu prehliadače uprednostniť sťahovanie CSS pred obrázkami.

 

So šikovnými designérmi zo Studio Echt pripravujeme nové hlavičky pre Vaše e-shopy a webstránky. Cieľom je návrh, ktorý nie je tak variabilný, ako súčasný stav, no je UX friendly a zameraný na zvýšenie konverzií z Vášho webu.

Máte pre nás ešte ďalšie tipy na inovácie a vylepšenia redakčného systému FLOX?

Napíšte nám ich na info@biznisweb.sk alebo nám ich príďte odprezentovať osobne, príležitosť bude napríklad hneď 4. apríla 2019 na školení o Platených kampaniach na Facebooku a Instagrame

 

Tešíme sa na Vás ツ.

Váš Biznisweb tím

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.