BiznisWeb
Tipy pre Váš web 

Dobrý deň prajeme z BiznisWebu,

na úvod by sme Vás radi informovali o tom, že ostávajú ešte 3 eventy z jesennej série MastersGate Academy 2018, na ktoré sa budete môcť registrovať úplne zadarmo.

Nové vedomosti môžete tiež získať na Konferencii ShopComm alebo v januári 2019 na Reshoper v Prahe.

Ale máme pre Vás aj ďalšie tipy, ako môžete svoje podnikanie vylepšiť aj hneď.

Nech sa páči, inšpirujte sa ツ

Ako získať viac konverzií z e-shopu či webstránky

 

Úpravy na mieru

 

Responzívny webdizajn je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Ak premýšľate o tom, ako ten Váš vylepšiť, možno sa Vám bude hodiť prehľad dizajnových úprav na mieru, prípadne nám pošlite svoju predstavu na info@biznisweb.sk.

XMAS seriál
OO

 

Overené tipy od skúsených e-shopárov z BiznisWeb.sk a ByznysWeb.cz pomôžu pripraviť aj Váš e-shop na vianočnú sezónu. Prečítajte si, ako získať viac objednávok.

Video

 

Video obsah využívajte na prezentáciu svojho podnikateľského príbehu, ale tiež na odprezentovanie konkurenčných výhod či návodov na manipuláciu s Vašimi produktmi. Nezabudnite však každé 1 video z Vašej dielne optimalizovať. Odporúčame rozhovor s Jakubom Ovesným ⇢ Ako na SEO pre video

FAQ

 

Sekcia Častých otázok a odpovedí (FAQ) by mala mať čestné miesto aj vo Vašej obsahovej stratégii. Prečo? Pretože pomáha budovať dôveryhodnosť, zlepšuje vzťahy so zákazníkmi, ale najmä... eliminuje počet telefonátov, reklamácií a šetrí Váš čas. Prečítajte si viac o význame FAQ na webe.

tipy pre podnikanie na internete
Doprava zadarmo

 

Podmienky pre získanie dopravy zadarmo nastavíte vo FLOX 3 pre každú jazykovú verziu zvlášť. Motivujte svojich zákazníkov, aby si objednali viac

Expanzia
Plánuje

 

Plánujete osloviť aj zákazníkov na ďalších trhoch s veľkým potenciálom a ponúkať svoje produkty napr. v Rumunsku alebo Bulharsku? Vo FLOX 3 pribudli práve tieto 2 jazykové verzie. A chystáme pre Vás tiež revíziu maďarských popiskov.

Oslovil Vás niektorý z dnešných tipov? 

Ak nie, ešte stále je tu možnosť využiť bezplatnú SEO pohotovosť, v rámci ktorej Vám pomôžeme odhaliť silné a slabé stránky Vášho podnikania.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami na niektorom z vyššie uvedených eventov.

Pohodový zvyšok dňa,

Váš BiznisWeb tím ツ

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.