BiznisWeb
☞ Prejdite do lepšieho 

Pozdravujeme Vás z BiznisWebu,
veríme, že ako každý správny podnikateľ/-ka, aj Vy premýšľate nad tým, ako svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň.

A práve s vylepšením Vášho webu Vám radi pomôžeme ツ.
Hoci FLOX 1, ktorý aktuálne využívate, a najnovší FLOX 3 sú diametrálne odlišné, prostredníctvom automatickej migrácie dokážeme Váš aktuálny obsah nakopírovať do novej administrácie. Prečítajte si, čo všetko a v akom rozsahu dokážeme premigrovať na FLOX 3.

Náš programátor v rámci migrácie zabezpečí presmerovanie pôvodných URL adries na nové, vďaka čomu Vám nehrozí strata pozícií na Google. Naopak, s FLOX 3 môžete získať oveľa lepšie miesta vo výsledkoch vyhľadávania. Stačí zrealizovať týchto 5 krokov

Chcete aj Vy moderný, rýchly a prosperujúci web, ktorý bude mať rád aj Google?

Stačí premigrovať na FLOX 3 ツ.

migrácia webu z FLOX 1 na FLOX 3

Prečo prejsť na FLOX 3?

Výhod FLOX 3 je naozaj veľa, nižšie uvádzame tie najhlavnejšie.

Skvelo ich ale zhrnula napr. Monika Hojnošová z Naturshop.sk:

hlavné výhody FLOX 3 podľa Moniky Hojnošovej z NaturShop.sk

Pravidelné a bezplatné aktualizácie sú vo FLOX 3 samozrejmosťou. Ale to zďaleka nie je všetko. Prechodom na FLOX 3 získate:

Bezpečnosť

 

SSL certifikát zabráni úniku citlivých dát a osobných údajov (OÚ) Vašich zákazníkov.

 

Modul na ochranu OÚ nastavíte unikátne pre každú jazykovú verziu. Nadefinujete podmienky a FLOX 3 sa o všetko postará. Nezabudnite pripraviť novú podstránku, kde popíšete, ako spracúvate OÚ Vašich zákazníkov.

 

Najviac funkcií pre úspešný e-shop a prosperujúce podnikanie nájdete v balíčkoch BIZNIS a PREMIUM. Novinkou sú rôzne možnosti dopravy a platby, ktoré si veľmi rýchlo sami aktivujete.

 

Darčekové certifikáty, zľavy na objednávky, konkrétne produkty či skupiny používateľov, alebo bonusový systém môžu rozmaznávať aj Vašich zákazníkov.

Vo FLOX 3 bude Váš web responzívny, preto stúpne aj počet návštev a objednávok z mobilných zariadení. K dispozícii máte tiež funkcie na podporu predaja, ako napr. priame napojenie na MailChimp alebo SmartEmailing. Ale tiež:

 

S FLOX 3 tiež ušetríte za skladové hospodárstvo. FLOX 3 sa o všetko postará a dokonca Vás upozorní na vypredané položky.

 

Evidenciu faktúr máte priamo v administrácii webu, v sekcii Objednávky. Nepotrebujete žiadny účtovný softvér.

 

FLOX 3 ponúka 4 verzie – MINI, START-UP, BIZNIS a PREMIUM. Vy však máte možnosť využiť tzv. retenčný balíček za 28,99 € bez DPH/mesačne.

 

Ak chcete v podnikaní na internete napredovať, potrebujete moderný, prehľadný a používateľsky prívetivý web. Ako má napr. jutro.sk, organizatorka.sk alebo skalnicky.eu. Takéto nastavenie dizajnu Vás nič nestojí, stačí len postupovať podľa návodov. Alebo by sa Vám viac páčilo, ak by Váš web vyzeral na prvý pohľad ako web na mieru? Napr. ako oleamo.sk, kokosove-misky.sk, stevula.sk, gabonga.sk či acko.sk? Pošlite nám Vašu predstavu na info@biznisweb.sk a pripravíme pre Vás cenovú kalkuláciu na mieru

Čo poviete? Pridáte sa aj Vy k 78 % našich zákazníkov, ktorí už na FLOX 3 premigrovali svoj web a zvýšili svoj obrat?

✩ Cena migrácie je 99 € bez DPH/jednorázovo ✩

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom migrácie a poradenstva FLOX 3 nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám všetko podrobne vysvetlíme.

K tejto téme by Vás mohlo zaujímať aj:

Ako vo FLOX 3 vytvoriť úspešný lokálny e-shop?

Ako sa na FLOX 3 predávajú prémiové olivové oleje?

Po migrácii na FLOX 3 vyhrali MastersGate 2017

S FLOX 3 môžete žiť svoj sen

S FLOX 3 predáva aj naša exkolegyňa Andy Hašková

 

Prajeme Vám príjemný zvyšok dňa :)

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.