BiznisWeb
✭ Migrácia zadarmo ✭

Pozdravujeme Vás z BiznisWebu,

ako sme Vás už pred uvedením GDPR do praxe informovali, Váš web od 25. mája 2018 nespĺňa legislatívne náležitosti.

Preto už na svojom webe nenájdete bloky Formulár, Newsletter, Kniha návštev, Registračný formulár, sekcie Objednávky či Používatelia.

Nakoľko Vás chceme ušetriť od ďalších zbytočných problémov a pokút, máme pre Vás rýchle riešenie, ktoré Vás nebude stáť ani cent ツ.

Migráciu na FLOX 3 máte od nás zadarmo

Prečo by ste mali bezplatnú migráciu využiť?

Ako iste viete, oblasť eCommerce je jednou z najrýchlejšie rastúcich odvetví.

Sám Google zvyšuje nároky na bezpečnosť, rovnako rastú aj požiadavky samotných používateľov internetu. Na nezabezpečený web Vás upozornia aj priamo prehliadače:

 

Nepríjemné hlásenie, však? Ruku na srdce, pokračovali by ste ako návštevník webu ďalej? 85 % používateľov internetu v tomto momente odchádza ku konkurencii.

Vďaka prechodu na FLOX 3 Vám ale nič podobné nehrozí.

Váš web bude po migrácii:

 

Bez problémov sa zobrazí na mobiloch, tabletoch a notebookoch s rôznou šírkou displeja. Vďaka čomu narastie počet návštev i objednávok z mobilných zariadení.

 

Ktoré uľahčia Vaše podnikanie, ale tiež pomôžu so SEO, zefektívnia marketingové kampane či umožnia napojenie na dodávateľov a dopravcov.

 

Weby vo FLOX 3 fungujú na najmodernejšom cloud webhostingu, kde načítanie webstránky netrvá dlhšie  ako 1-3 sekundy.

 

Automaticky získavate bezplatný SSL certifikát, ktorý ochráni citlivé informácie a osobné dáta Vašich zákazníkov pred zneužitím tretími stranami. FLOX 3 je samozrejme GDPR friendly.

Vo FLOX 3 je tiež samozrejmosťou, že:

nové funkcie automaticky, zadarmo a pravidelne pribúdajú,

máte nárok na bezplatnú SEO pohotovosť,

webdizajn si dokážete upraviť kedykoľvek, napr. tématicky k predajnej akcii,

zákazníkov odmeníte zľavami a bonusmi.

 

Ako môžete akciu Migrácia zadarmo využiť?

 

Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie, doplniť názov svojho webu a poslať nám Váš súhlas. Následne Vás budeme kontaktovať a celý proces Vám podrobne vysvetlíme:

 

 

Čo si o FLOX 3 myslia naši klienti, ktorí už migráciu absolvovali?

⭑ Monika Hojnošová, Naturshop.sk

„Už si na FLOX 1 ani nepamätám :-), ale naozaj je stránka vo FLOX 3 modernejšia, ponúka väčšie možnosti redizajnovania, úprav, je prepojená na veľmi veľa funkcií – dodávateľov, PPC, účtovné programy atď. Produkt má možnosti upravovať kategórie – len zaškrtnem, kam ho chcem umiestniť, v ktorých kategóriách sa má zobraziť, priamo v objednávkovom formulári máme bonusový systém – takže, naozaj sme spokojní.“ ďalšie podrobnosti nájdete na našom blogu.

 

⭑ Peter Filipp, acko.sk

„Všetko prebehlo hladko, žiadne poklesy na Google, dokonca nám hneď stúpol počet objednávok. Hneď sme sa vrhli aj na migráciu ďalšieho webu. Ďakujeme.“

 

Upozornenie: migrácia na FLOX 3 neprebieha v pomere 1:1, Váš premigrovaný web však upravíme do podoby, aby sa Vám v ňom čo najlepšie pracovalo a orientovalo.

Taktiež dizajn nie je možné preklopiť. Nastavíme Vám niektorú zo šablón, ktoré si následne upravíte, alebo môžete využiť nášho skúseného kódera, prípadne si vybrať niektorú z dizajnových úprav na mieru

Po dokončení migrácie je potrebná súčinnosť z Vašej strany, sami si musíte nastaviť a doladiť napr. dopravu a platobné možnosti, texty a dizajn automatických e-mailov, nastaviť prepojenia na Google Analytics, upraviť XML feedy v porovnávačoch a pod.

 

O všetkom Vám radi povieme viac, stačí nás kontaktovať.

 

Prajeme príjemný zvyšok dňa.

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu

fb g tw yt pi in

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.