Inteo
Novinky v INTEO 

Dobrý deň prajeme,

všimli ste si, že v administrácii Vášho webu pribudli nové widgety ako napr. CTA, Instagram či Najpredávanejšie produkty?

Vyskúšajte si nové funkcie v INTEO

nové funkcie v INTEO

Widget INSTAGRAM

Ukážte svojim zákazníkom zákulisie e-shopu či členov tímu. Budete potrebovať len firemný IG účet a prepojenie s e-shopom zvládnete vďaka pripravenému návodu.

 

CTA – Výzva k akcii

 

Chystáte výpredaj, špeciálnu akciu alebo len potrebujete na web pridať tlačidlo s výzvou k akcii? Vyskúšajte blok CTA

Widget Najpredávanejšie produkty umožňuje pridať zoznam najviac predávaných produktov z konkrétnej kategórie či celého e-shopu.

 

Widget Naposledy navštívené produkty zobrazí každému návštevníkovi tie produkty, ktoré si prezeral ako posledné.

 

Otázka na produkt je veľmi obľúbeným spôsobom, ako môžu zákazníci získať doplnkové údaje o Vašich produktoch. Zobrazuje sa ako ďalšia záložka v detaile produktu.

 

Ak potrebujete rýchlo zistiť, či zákazník vložil do objednávky komentár, alebo vyselektovať objednávky oslobodené od DPH, resp. objednávky zákazníkov z konkrétnej skupiny, nadefinujte si farebné Značky objednávok

Veríme, že spomínané novinky budú užitočné aj pre Vás a Vašich zákazníkov. Budeme Vám vďační, ak nám dáte vedieť, ako sa Vám s nimi pracuje, prípadne, aké nové funkcie by ste uvítali.

 

Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa,

Váš INTEO tím :)

Staňte sa fanúšikom KROS

in fb yt

© Irisoft s.r.o.

Biznisweb.sk – to je tvorba web stránok, či moderný internetový obchod za 5 minút. Skúška zadarmo. Telefonická a emailová podpora, konzultácie k zvyšovaniu návštevnosti web stránok a online reklama.